Dzień Edukacji Narodowej 2019

W piątek, 11 października 2019 roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole akademia przygotowana przez uczniów Naszej szkoły pod kierunkiem Opiekunów Samorządu Uczniowskiego. W uroczystości wzięli udział: uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi. Uczniowie przedstawili humorystyczne scenki z życia szkoły, w których zaprezentowali swoje zdolności aktorskie i wokalne. Wiele miłych i życzliwych słów skierowanych było do nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie i troskę. Na zakończenie uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor, która złożyła najserdeczniejsze życzenia i podziękowania.

Wszystkim Nauczycielom życzymy zdrowia, wytrwałości, cierpliwości i zadowolenia z uczniów! 😉

Share