Dzień Babci i Dziadka 2019

Dnia 23 stycznia 2019 roku o godzinie 10.00 odbyła się w Sali Domu Ludowego w Wietrznie  uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta.

Dzieci ze szkoły podstawowej z klas 0-III i oddział przedszkolny z tej okazji  pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowali piękną uroczystość, na którą zostali zaproszeni Bacie i Dziadkowie. W pięknie udekorowanej sali dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz montażu słowno – muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Dyrektor szkoły  powitała  ich ciepłymi słowami oraz złożyła  serdeczne życzenia. W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek w postaci ciasta,  kawy i herbaty. .Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.

Relacja fotograficzna >>

Share